Coacher


Coacher

Camilla Dunström

Stockholm

0731-40 64 09

camilladunstrom@gmail.com

Caroline Astudillo Holfve

Stockholm

0739-71 00 21

c.holfve@telia.com

Carmen Eshagi

Stockholm

0707-78 60 40

carmeneshagi@hotmail.com

Eva-Lotta Elmér

Stockholm

0705-73 09 10

lotta.elmer@gmail.com

Christel Johansson

Göteborg

0790-77 70 83

christel.johansson@hagabadet.se

Anders Skogsmo

Stockholm

0766-26 07 99

anders.skogsmo@icloud.com

Lotta Frödevall

Stockholm

0702-82 40 77

lottafrodevall@hotmail.com

Daniel Thenander

Uppsala/Knivsta

0722-50 70 49

daniel@danielbyheart.com


Johanna Thomén

Stockholm

0703-40 49 29

johannnathomen@gmail.com


Maria Berg

Stockholm

076-321 93 14

mariawazberg@gmail.com

Elin Elmér

Stockholm

0703-88 83 37

elin@idehusetpr.se

Jessica Eidemo

Stockholm

070-428 48 79 

jessica@eidemoandyou.se

www.eidemoandyou.se

Rebecca Krantz


Göteborg

0709-62 62 90


rebecca@holisticfuture.se 

www.holisticfuture.se

Lotta Frödevall

Stockholm

0702-82 40 77

lottafrodevall@hotmail.com

Ida Larsson  

Stockholm

070-748 06 28

info@wayforward.se

www.wayforward.se

Pia Kristoffersson

Stockholm/Täby

0704-93 93 43

pia@realizemore.se 

Miriam Zermouni Hellberg 

Stockholm

072-727 43 31

miriam_zermouni@hotmail.com 

SYSTEMISK COACHNING


Alla människor är unika och vi har uppmärksamhet på hela systemet hos  just den människa vi har framför oss när vi coachar.

TVEKA INTE


Våra coacher finns här för att hjälpa dig. Under sidan "Coacher" hittar du deras kontaktuppgifter.

SOCIALA MEDIER


Instagram @sussbjorklund

Facebook @restartcompany

Hemsida www.restartcompany.se

Copyright @ Systemisk coach, 2019