Coacher


Coacher

Camilla Dunström

Stockholm

0731-40 64 09

camilladunstrom@gmail.com

Caroline Astudillo Holfve

Stockholm

0739-71 00 21

c.holfve@telia.com

Carmen Eshagi

Stockholm

0707-78 60 40

carmeneshagi@hotmail.com

Eva-Lotta Elmér

Stockholm

0705-73 09 10

lotta.elmer@gmail.com

Christel Johansson

Göteborg

0790-77 70 83

christel.johansson@hagabadet.se

Anders Skogsmo

Stockholm

0766-26 07 99

anders.skogsmo@icloud.com

Lotta Frödevall

Stockholm

0702-82 40 77

lottafrodevall@hotmail.com

Daniel Thenander

Uppsala/Knivsta

0722-50 70 49

daniel@danielbyheart.com

www.danielbyheart.com

Maria Berg

Stockholm

0700-24 04 71

mariawazberg@gmail.com

Elin Elmér

Stockholm

0703-88 83 37

elin@idehusetpr.se

Jessica Eidemo

Stockholm

0704-28 28 78

eidemojessica@gmail.com

Rebecca Krantz


Göteborg

0709-62 62 90


rebecca@holisticfuture.se


www.holisticfuture.se

Lotta Frödevall

Stockholm

0702-82 40 77

lottafrodevall@hotmail.com

Ida Larsson

Stockholm

0707-48 06 28

idalarsson@live.se

Pia Kristoffersson

Stockholm/Täby

0704-93 93 43

pia@realizemore.se 

SYSTEMISK COACHNING


Alla människor är unika och vi har uppmärksamhet på hela systemet hos  just den människa vi har framför oss när vi coachar.

TVEKA INTE


Våra coacher finns här för att hjälpa dig. Under sidan "Coacher" hittar du deras kontaktuppgifter.

Copyright @ Systemisk coach, 2019